Promocja Plus: Dwa razy więcej gigabajtów z Happy Days

Opublikowano: 2015-10-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #Internet mobilny

promocja-plus-happy_days-100gb-1Tylko do 2 listopada można mieć Internet LTE z pakietem aż 100 GB i routerem nawet za 29.99 zł miesięcznie w ramach kolejnej edycji specjalnej promocji Happy Days.

Znów dostępna jest promocja Plusa, w której można uzyskać dwa razy więcej Internetu LTE niż dotychczas. Za 59.99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM nawet za 29.99 zł, można mieć pakiet 100 GB. Promocja trwa tylko sześć dni – od dziś do poniedziałku, 2 listopada.

Promocja dotyczy tylko oferty z modemem lub routerem (mobilny albo stacjonarnym) i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa. Do wyboru jest m.in. modem przenośny Huawei E3372 za 3 zł, router przenośny Huawei E5573 za 49 zł oraz router domowy Huawei B315 za 3 zł.

Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.