Promocja Plus: Ekstra doładowanie w ofertach na kartę

Opublikowano: 2015-09-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

promocja-plus-5te_doladowanie_gratisOd dziś w Strefie Plusha dostępna jest promocja, w której po czterokrotnym doładowaniu konta dowolną kwotą, piąte zasilenie w wysokości najniższego z wcześniejszych otrzymuje się gratisowo.

Dla kogo: Dla użytkowników wszystkich usług prepaid – Plush na Kartę, JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę.
Jak to działa: Należy zapisać się do promocji, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 8844, a następnie doładować konto cztery razy dowolną kwotą, pamiętając by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących. Po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty w wysokości najniższego wcześniejszego doładowania.
Ważność: Do odwołania.
Uwaga: W przypadku, gdy konto nie będzie aktywne dla usług wychodzących dłużej niż 3 dni, licznik doładowań się zeruje.
Uwaga: Bonus naliczany jest od kwoty doładowania bez doładowań promocyjnych przyznawanych w ramach innych promocji.
Więcej informacji: Regulamin promocji „5te doładowanie gratis”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.