Promocja Plus: Fiszki w Plushu

Opublikowano: 2015-11-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-fiszki_w_plushu-1Od dziś w ramach Strefy Plusha można otrzymać kod do darmowych fiszek (zestawu pytań i odpowiedzi służących do uczenia się i utrwalania wiedzy z danego przedmiotu oraz podręcznika) w aplikacji REBEL.TO, do końca roku szkolnego.

W celu zdobycia darmowego dostępu do fiszek trzeba mieć numer na kartę w taryfie Plush bez limitu albo numer mix w taryfie Plush Mix i posiadać ważne konto na usługi wychodzące. Następnie należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści FISZKI pod numer 80009, w odpowiedzi otrzymując wiadomość z kodem promocyjnym, dzięki któremu możliwe będzie pobranie fiszki do konkretnego podręcznika w aplikacji REBEL.TO.

Kod można pobrać w dniach od 13.11 do 11.12.2015 roku. Z darmowych fiszek można korzystać maksymalnie do końca bieżącego roku szkolnego, czyli do 30.06.2016 roku. Na jeden numer telefonu przypada jeden kod promocyjny, który upoważania do dostępu do fiszek konkretnego podręcznika wybranego przez użytkownika. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszenia do promocji.

Dla zainteresowanych – Regulamin promocji „Fiszki w Plushu”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.