Promocja Plus: Gigabajty za medale

Opublikowano: 2016-09-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-plus-gigabajty-za-medaleOd dziś ponad 4300 sportowców ze 175 krajów walczyć będzie w Rio de Janeiro o medale na XV Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich. Wśród nich reprezentanci Polski, za których sukcesy Plus będzie rozdawać dodatkowe gigabajty.

Promocja jest skierowana do użytkowników ofert na kartę oraz Mix w sieci plus. Trwa od 8 do 18 września i aby wziąć w niej udział należy wysłać na numer 80950 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL. Bonus będzie przydzielany za medale zdobyte od dnia przystąpienia do promocji, a jego wielkości zależy od ich liczby w danym dniu Paraolimpiady. Bonus jest aktywny przez 24 godziny od momentu przyznania pakietu, o czym użytkownik będzie informowany SMS-em.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.