Promocja Plus: Internet i SMS-y za połowę ceny w Plush na Kartę

Opublikowano: 2015-09-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-plush_na_karte-2gb-smsyW ramach Strefy Plusha wystartowała nowa promocja, w której użytkownicy Plush na Kartę mogą otrzymać pakiet 2 GB Internetu i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych o 50% taniej przez pierwszy miesiąc.

Dla kogo: Promocja skierowana do abonentów Simplus oraz użytkowników ofert na kartę, którzy korzystają z taryfy Plush bez limitu.
Jak to działa: Należy włączyć promocję wpisując w telefonie kod *136*11*01# lub aktywować ją dzwoniąc do działu obsługi klienta albo na swoim koncie w Plus Online.
Ważność: Oferta jest ważna od 1 do 8 września 2015 roku.
Uwaga: Koszt promocyjnego pakietu 2 GB i nielimitowanych SMS-ów przez pierwszy miesiąc wynosi 7.50 zł, potem obowiązuje regularna cena 15 zł/30 dni.
Uwaga: W celu skorzystania z promocji abonent musi mieć ważne konto na usługi wychodzące oraz wystarczającą ilość środków na koncie.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Internet i SMS-y – 50% taniej”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.