Promocja Plus: Kod do Pyszne.pl za doładowanie

Opublikowano: 2016-02-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-pyszne-walentynkiUżytkownicy ofert na kartę oraz Mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na 20 zł do realizacji w portalu Pyszne.pl. Wystarczy tylko doładować konto drogą elektroniczną.

Dla kogo: Z promocji mogą skorzystać klienci usług JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę, JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix.
Jak to działa: Należy zasilić konto kwotą minimum 20 zł za pomocą kanału bankowo-internetowego (lista stron podana w regulaminie).
Ważność: Do 29 lutego 2016 roku lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych.
Uwaga: Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru vouchera w kwocie 20 zł. Otrzymany kod należy wykorzystać do 30 kwietnia 2016 roku na portalu www.pyszne.pl.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Pyszne Walentynki”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.