Promocja Plus: Nielimitowane rozmowy z Minutką

Opublikowano: 2015-03-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

promocja-plus-minutka-rozmowy-bezlimituPlus wraz z producentem herbaty Minutka, firmą Mokate, przygotował dla klientów usług na kartę promocję oferującą za każdy kod umieszczony wewnątrz dedykowanego opakowania herbaty  darmowe rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.

Dla kogo: Promocja dostępna jest dla klientów posiadających ofertę głosową na kartę (także Plush na kartę), którzy mają aktywne konto i są w sieci Plus przez minimum 15 dni.
Jak to działa: Aby skorzystać z promocji należy kupić specjalne opakowanie herbaty Minutka (Minutka 100 torebek, Minutka o smaku maliny, Minutka o smaku cytryny, Minutka Earl Grey oraz Minutka z witaminą C), a następnie wysłać pod numer 8056 darmowego SMS-a z kodem znajdującym się wewnątrz pudełka. Od tego momentu można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi przez kolejne 3 dni za 0 zł.
Ważność: Oferta trwa do wyczerpania opakowań promocyjnych, a kody są ważne do 31 grudnia 2015 roku.
Uwaga: Każdy może skorzystać z 3 promocyjnych kodów w ciągu 30 dni.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Rozmowy bez limitu z Minutką”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.