Promocja Plus: No limit i 1 GB Internetu za połowę ceny w Plush na Kartę

Opublikowano: 2015-07-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #prepaidy #pakiety / usługi #wideo

promocja-plush-zniżkaOd dziś użytkownicy Plush na Kartę mogą korzystać z nowej promocji w ramach Strefy Plusha. Teraz rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 1 GB można mieć przez pierwszy miesiąc taniej o połowę.

Promocja trwa do 13 sierpnia. Aby uzyskać 50% rabatu na usługi nielimitowanych połączeń i SMS-ów oraz 1 GB Internetu, użytkownicy Plush na Kartę powinni wysłać krótki kod *136*11*19# (zatwierdzić zieloną słuchawką). Osoby, które jeszcze nie korzystają z wspomnianej oferty wystarczy, że kupią nowy starter lub zmienią aktualną taryfę na Plush bez limitu.

Promocyjna cena 17.50 zł obowiązuje przez pierwsze 30 dni – potem klient płaci regularną cenę 35 zł/30 dni. W przypadku chęci rezygnacji z oferty, wystarczy wyłączyć ją kodem *136*00*19# (zatwierdzić zieloną słuchawką). Dla zainteresowanych – regulamin promocji „Rozmowy, SMS-y bez limitu i 1 GB – 50% taniej”.

Ofertę wspiera kampania reklamowa, której pierwszy spot można zobaczyć poniżej.

Źródło: Plush

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.