Promocja Plus: Nowy rok szkolny z bonusem do doładowania

Opublikowano: 2015-08-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-pierwszy_dzwonekW dniach 1 i 2 września rusza specjalna promocja doładowań internetowych w Plusie, w której można otrzymać 50% więcej wartości zasilenia. Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne.

Dla kogo: Promocja dotyczy klientów usług na kartę – JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę – oraz klientów ofert JA+ Mix, Plus Mix i Plush Mix.
Jak to działa: Dodatkowe 50% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu zasilenia swojego konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. W przypadku użytkowników ofert na kartę, bonus naliczany jest przy doładowaniu w wysokości 30-99 zł, zaś w Mixie tylko przy kwotach 10 i 20 zł.
Ważność: Promocja trwa tylko 1 i 2 września 2015 roku.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących. Można go wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Pierwszy dzwonek”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.