Promocja Plus: Piąte doładowanie gratis

Opublikowano: 2015-06-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

promocja-plus-5te_doladowanie_gratisOd dziś, po dokonaniu czterech doładowań konta, piąte zasilenie przyznawane jest zupełnie za darmo. Z nowej promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy usług na kartę w Plusie.

Dla kogo: Promocja dotyczy użytkowników wszystkich usług prepaid: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, Plus Internet na Kartę.
Jak to działa: Należy zapisać się do promocji wysyłając SMS-a o treści START na numer 8844, następnie czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących. Po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty w wysokości najniższego wcześniejszego doładowania.
Ważność: Od 8.06.2015 roku do odwołania.
Uwaga: Przyznane bonusowe zasilenie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne – rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet – natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.
Uwaga: Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje „wyzerowany” i liczenie rozpoczyna się od początku.
Więcej informacji: Regulamin promocji „5te doładowanie gratis”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.