Promocja Plus: Pizza gratis za doładowanie internetowe

Opublikowano: 2015-12-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-pizza_za_doladowanieOd dziś użytkownicy ofert na kartę oraz Mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na darmową pizzę w Telepizza.

Dla kogo: Z promocji mogą skorzystać klienci usług JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę, JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix.
Jak to działa: Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PLUS na numer 80808 oraz doładować konto za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego kwotą minimum 20 zł. W odpowiedzi przyjdzie wiadomość z kodem promocyjnym do Telepizzy.
Ważność: Do 31 grudnia lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych.
Uwaga: Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednej małej, trzyskładnikowej pizzy. Kod należy wykorzystać do 28 lutego 2016 roku.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Pizza za doładowanie”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.