Promocja Plus: Plushowe bilety do kina

Opublikowano: 2016-03-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #prepaidy

promocja-plush-cinema_cityOd dziś w ramach nowej promocji Strefy Plush można zdobyć bilet do Cinema City na wybrany film 2D.

Żeby zdobyć bilet do kina wystarczy kupić starter Plush na Kartę i w ciągu 14 dni od jego aktywacji wysłać bezpłatnego SMS-a o treści KINO na numer 80777, a następnie doładować konto kwotą minimum 30 złotych. W odpowiedzi otrzymuje się zwrotny SMS z kodem, który będzie numerem biletu na dowolny film 2D, do zrealizowania w Cinema City na terenie całej Polski.

Promocja trwa do 16 maja bieżącego roku lub wyczerpania kodów, których liczba jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków oferty. Otrzymany kod można zrealizować do 30 września 2016 roku. Na jeden numer można otrzymać jeden kod. Promocja nie dotyczy seansów w salach VIP.

Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.