Promocja Plus: Pół roku darmowego Internetu LTE

Opublikowano: 2015-07-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #abonamenty #Internet mobilny

promocja-plus-lte-darmoweW e-sklepie Plusa znów jest dostępna specjalna promocja Happy Days. Tym razem w ofercie JA+ LTE z pakietem 30 GB można mieć aż sześć miesięcy Internetu LTE za darmo.

Tylko przez pięć dni, od 22 do 27 lipca, dostępna jest na www.plus.pl promocja, w której za 59.99 zł miesięcznie można mieć pół roku Internetu LTE za 0 zł w abonamencie 30 GB. Dodatkowo, za 0 zł, dostępny jest Pakiet Nocny, czyli możliwość skorzystania z darmowego transferu aż 200 GB w godzinach między 1.00 a 8.00.

Promocja dotyczy tylko oferty z modemem lub routerem (stacjonarnym lub mobilnym) przy zawieraniu umów na 24 miesiące za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa.

Regulamin promocji „Ja+ LTE z modemem lub routerem na 24 miesiące w sklepie internetowym – 6 miesięcy gratis”.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.