Promocja Plus: Powrót Happy Days, czyli dwa razy więcej Internetu

Opublikowano: 2015-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #abonamenty #Internet mobilny

promocja-plus-happy_days-60gb-1Plus powrócił ze specjalną promocją, w której przez następne 5 dni można zamówić ofertę z pakietem Internetu LTE o wielkości 60 GB nawet za 35 zł.

Do 24 sierpnia dostępna jest specjalna promocja, w której za 59.99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM tylko za 35 zł, można mieć 60 GB, czyli dwa razy więcej Internetu LTE niż dotychczas. Dodatkowo, za 0 zł dostępny jest Pakiet Nocny, zapewniający darmowy transfer aż 200 GB danych w godzinach między 1.00 a 8.00.

Promocja dotyczy tylko oferty z modemem lub routerem (mobilnym albo stacjonarnym) i umów zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa na okres 24 miesięcy. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji oraz na stronie www.plus.pl/happydays.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.