Promocja Plus: Przygarnij Frugo w Plushu

Opublikowano: 2015-08-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy #wideo

promocja-plus-frugo_w_plushuKolejna promocja w strefie Plush. Każdy kto wpadnie do salonu sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu i doładuje swoje konto za minimum 30 zł otrzyma 4 różne smaki Frugo.

Oferta skierowana do abonentów taryf 36.6, Simplus, Sami Swoi, Na Kartę, MIXPLUS, Plus Mix oraz Mix. Promocja obowiązuje od 10.08.2015 roku do wyczerpania zapasów promocyjnych opakowań napojów Frugo. Dla zainteresowanych – regulamin promocji „FRUGO w Plushu”.

Promocji towarzyszyć będzie kampania reklamowa 1 GB Plush rozmowy i SMS-y bez limitu do sieci komórkowych.

Markowe produkty w plushowej cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, muzyka, gry i ekstrabonusy za doładowanie – wszystko to pojawiać się będzie w Strefie Plusha. Warto obserwować stronę www.plushbezlimitu.pl/strefa, bo promocje będą się często zmieniać. Nadal można skorzystać z 30% rabatu na trampki VANSy.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.