Promocja Plus: Rabat na paliwo w ofertach abonamentowych

Opublikowano: 2015-08-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #abonamenty

promocja-plus-orlen-bon_na_paliwoPlus wraz z Orlenem ruszył z promocją, w której za złożenie zamówienia na jedną z ofert abonamentowych operatora otrzymuje się punkty, które można wymienić na nagrody i kupony z programu Vitay, w tym bon na paliwo.

Promocja trwa do 13 sierpnia 2015 roku lub do wyczerpania zapasów kodów rabatowych. W jej ramach można uzyskać kod uprawniający do naliczenia 17 700 punktów na koncie w Programie VITAY. Naliczone punkty uczestnik promocji może wymienić wyłącznie na nagrody rzeczowe, usługi oraz kupony wskazane w obowiązującym katalogu Programu VITAY. Za punkty można również skorzystać z rabatu na paliwo o wartości do 80 zł, w przypadku jednoczesnego dokonania zakupu paliwa o wartości minimum 160 zł.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które złożą zamówienie na jedną z poniższych ofert:

  • JA+ do wszystkich bez końca – smartfon z abonamentem w kwocie 69.99 zł lub wyższej
  • JA+ do wszystkich bez końca – Tylko SIM z abonamentem w kwocie 49.99 zł lub wyższej
  • JA+ LTE z modemem lub routerem na 24 miesiące w sprzedaży na odległość – 3 miesiące gratis z abonamentem w kwocie 59.99 zł lub wyższej
  • JA+ LTE – tylko SIM na 24 miesiące w sklepie internetowym z abonamentem w kwocie 49.99 zł lub wyższej

Numer zamówienia należy następnie wpisać w formularzu znajdującym się na tej stronie. Kody rabatowe zostaną przesłane na podany adres e-mail najpóźniej do 18 września 2015 roku.

Regulamin promocji „JA+ Vitay”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.