Promocja Plus: Rozmawiaj jak w kraju

Opublikowano: 2016-05-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #abonamenty #mixy #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-plus-roamingPlus wprowadził nową promocję na usługi roamingowe na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Dzięki niej koszty za minutę połączenia w roamingu czy wysłanego w nim SMS-a są takie same jak w kraju.

Promocja „Rozmawiaj jak w kraju” dostępna jest we wszystkich taryfach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz wszystkich taryfach mix i na kartę. Trwa od 30 kwietnia 2016 roku do odwołania.

Opłaty za połączenia w ramach usługi wynoszą:

  • 0.29 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego.
  • 0.19 zł za wysłanego SMS-a.

Usługa nie obejmuje połączeń wychodzących, natomiast opłata za nie wynosi według cennika 0.05 zł za minutę.

Dla klientów indywidualnych ofert abonamentowych opłata miesięczna za usługę wynosi 10 zł brutto i jest cykliczna aż do momentu jej wyłączenia. Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT RJK, natomiast wyłączyć w ten sam sposób wysyłając SMS o treści DEAKT RJK.

Dla klientów korzystających z ofert typu mix oraz na kartę okres ważności usługi wynosi 14 dni, a jej koszt to 9 zł brutto. W tym przypadku usługa nie jest cykliczna i po 14 dniach, jeśli klient nadal chce z niej korzystać, powinien ją ponownie aktywować. Aktywacji można dokonać za pomocą krótkiego kodu USSD: *136*11*28#. W przypadku ofert mix oraz prepaid z promocji wykluczone są połączenia na numery abonentów sieci telekomunikacyjnych na Litwie, Łotwie, Estonii oraz operatora France Mobile – Globalstar.

Więcej informacji:

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.