Promocja Plus: Tanie Triki w „Plush na kartę”

Opublikowano: 2014-11-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #prepaidy #wideo

promocja-plush-tanietrikiNowa, nieortodoksyjna świąteczna kampania reklamowa „Plush na kartę”, w ramach której skupiono się na ofertach dla wszystkich, którzy cenią sobie duży pakiet SMS-ów i Internetu.

Dla kogo: Dla użytkowników taryfy „Plush na kartę”
Jak to działa: Istnieje kilka ofert w ramach świątecznej akcji. Wpisując kod: *136*11*01# uruchamia się usługa, której koszt wynosi 15 zł, a klienci otrzymują 2 GB Internetu i SMS-y bez limitu. Za taki sam pakiet, ale wzbogacony o tańsze połączenia do wszystkich sieci (9 groszy) użytkownik zapłaci 20 zł – kod do uruchomienia usługi to *136*11*03#. Oprócz tego można skorzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci oraz pakietu danych 500 MB za 35 zł, używając kodu: *136*11*05#. Identyczny pakiet, jednak bez Internetu kosztuje 30 zł (kod do uruchomienia: *136*11*15#), zaś ofertę z samymi rozmowami bez limitu uaktywnia się kodem *136*11*08#, a jej koszt to 25 zł. Wszystkie pakiety są ważne przez 30 dni.
Od kiedy: Kampania wystartowała 21.11.2014 r.
Uwaga: Wszyscy w Plush mogą z darmo korzystać z mobilnych wersji Facebooka i Instagrama. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta, którego saldo jest dodatnie.
Więcej informacji: Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z analizą oferty Plush pod tym adresem.

Ofertę reklamuje świąteczny spot pod tytułem „Tanie Triki”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.