Promocja Plus: Wielkanocny bonus do doładowania

Opublikowano: 2016-03-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

promocja-plus-wielkanocny_bonusUżytkownicy ofert na kartę w sieci Plus mogą otrzymać aż 100% więcej wartości zasilenia, po doładowaniu konta za pośrednictwem kanału internetowego.

Dla kogo: Promocja skierowana do użytkowników ofert JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.
Jak to działa: Należy dokonać zasilenia konta kwotą w wysokości 50-99 zł przez jedną ze stron – www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych banków (szczegóły w regulaminie) albo za pośrednictwem aplikacji mobilnych mPotwór i mPay.
Ważność: Tylko 23 marca 2016 roku do godziny 23:59.
Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.