Promocja Plus: Wiosenny bonus za doładowanie bankowe

Opublikowano: 2015-03-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #mixy #prepaidy

img-plus-money-2W sieci Plus ruszyła wiosenna promocja, w której klienci za doładowanie dokonane za pośrednictwem Internetu otrzymają aż 50% więcej wartości zasilenia. Bonus można wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz Internet.

Dla kogo: Promocja dotyczy klientów usług na kartę – Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6 – oraz klientów Plus Mix i Plush Mix.
Jak to działa: Wystarczy tylko dokonać zasilenia konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. W przypadku osób korzystających z ofert na kartę doładowanie musi wynosić 30-99 zł, natomiast w Mixie 20 zł.
Ważność: Promocja trwa w dniach 12-14 marca 2015 roku.
Uwaga: Bonusy zostaną aktywowane na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłużaja one okresu ważności dla usług wychodzących.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Wiosenna promocja doładowań”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.