Promocja Red Bull Mobile: Program lojalnościowy Collect

Opublikowano: 2014-09-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy

news-redbull-1
Użytkownicy, którzy lubią produkty marki Red Bull i promowany prze firmę styl aktywności, mogą spróbować zdobyć nagrody w nowym programie lojalnościowym.

Jak to działa: Program pozwala na zdobycie rozmaitych nagród uzależnionych od poziomu, który osiągnie uczestnik. Nagrody przysługują za zgromadzenie odpowiednio dużej ilości Energii. Energię zdobywa się za pomocą tak zwanych Źródeł Energii (np. kodów z puszek z napojem Red Bull, udziałem w imprezach firmowanych przez Red Bull, aktywności na portalach społecznościowych oraz korzystaniem z sieci komórkowej Red Bull Mobile).

Wśród nagród są między innymi wstęp do wydzielonej strefy specjalnej podczas imprez Red Bulla, utwory z Red Bull records, artykuły ze sklepu Red Bull Shop, co pewien okres dostępna jest też nagroda niespodzianka (np. wizyta w siedzibie Infinity Red Bull Racing).

Jak włączyć: Aby dołączyć do programu należy wejść na stronę www.redbullmobilecollect.com i założyć konto.
Dla kogo: Dla wszystkich osób, które ukończyły 18 rok życia
Koszt aktywacji: 0 zł, uczestnicy ponoszą koszty zakupu artykułów niezbędnych do gromadzenia Energii

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.