Promocja T-Mobile: 120 tys. darmowych minut za 20 zł

Opublikowano: 2014-10-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #mixy #pakiety / usługi

Zabawa Telefonami

Firma przygotowała coś specjalnego dla swoich klientów ofert na kartę. Ale uwaga, by móc skorzystać z promocji trzeba zostać wylosowanym!

Jak to działa: Po aktywacji usługi klient otrzymuje 120 tys. darmowych minut do wykorzystania na rozmowy w T-Mobile i Heyah. Pakiet jest ważny do końca 2014 roku.
Dla kogo: Dla klientów ofert na kartę, którzy otrzymali SMS-a z zaproszeniem do wzięcia udziału w promocji. Po jego otrzymaniu użytkownik ma 14 dni na ewentualną aktywację. By to zrobić, należy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80487.
Termin ważności: 12.11.2014
Koszt: Pakiet kosztuje 20 zł
Uwagi: W przypadku klientów ofert Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT oraz HOT, darmowe minuty obejmują też rozmowy z numerami stacjonarnymi.
Uwagi: 
Aktywacja któregoś z pakietów minut do T-Mobile oraz Heyah w trakcie korzystania z promocji powoduje jej wyłączenie.
Uwagi: Korzystanie z usługi „Godzina za grosze” uniemożliwia aktywację promocji.
Więcej informacji: http://www.teleguru.pl/wp-content/uploads/2014/10/promo-tmobile-bezmiarrozmawiania.pdf

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.