Promocja T-Mobile: Bonusowe 30 minut w ofertach na kartę

Opublikowano: 2015-05-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-tmobile-rozmowyW T-Mobile wystartowała nowa promocja dla użytkowników ofert na kartę, w ramach której można otrzymać bezpłatnie promocyjne pakiety minut – 3 razy po 30 minut, do wykorzystania na połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci.

Dla kogo: Promocja przeznaczona dla osób korzystających z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot oraz Frii.
Jak to działa: Aby otrzymać bonus należy wyrazić zgodę na przystąpienie do oferty poprzez odesłanie zwrotnego SMS-a o treści TAK na propozycję przystąpienia do oferty złożoną klientowi przez operatora za pomocą wiadomości SMS. Czas na odesłanie SMS-a przez klienta wynosi 14 dni licząc od dnia otrzymania przez niego propozycji po raz pierwszy, ale nie później niż do 30.06.2015 r.
Ważność: Oferta jest ważna do wycofania, ale nie dłużej niż do dnia 30.06.2015 roku.
Uwaga: Pierwszy pakiet 30 minut w ramach bonusu zostanie dodany do konta klienta w ciągu 7 dni od spełnienia wszystkich warunków jego otrzymania, a następnie jeszcze dwukrtonie, w odstępach co 30 dni. Łącznie klient otrzyma 3 razy pakiet 30 minut do wszystkich sieci krajowych.
Więcej informacji: Regulamin promocji „30 minut w prezencie”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.