Promocja T-Mobile: Darmowe 10 GB po doładowaniu w Mix i na kartę

Opublikowano: 2016-02-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #mixy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-tmobile-10gb-mixWystartowała nowa promocja w T-Mobile, w ramach której każdorazowe doładowanie konta w ofercie Mix i na kartę premiowane jest darmowymi gigabajtami.

Wystarczy doładować konto kwotą miesięcznego zobowiązania (w zależności od umowy 25, 35 lub 50 złotych) lub wyższą, a trafi na nie bezpłatna paczka 10 GB danych. Bonusy pakiet zostanie przyznany automatycznie po każdym zasileniu konta i będzie ważny przez 30 dni.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy T-Mobile na Kartę oraz Internet na Kartę, a także klienci T-Mobile Mix, którzy podpiszą nową umowę lub przedłużą obecną. W ofercie do wyboru są również smartfony wyposażone w LTE, których ceny rozpoczynają się od 1 zł.

Aktualizacja:

Promocja przedłużona do 14 czerwca 2016 roku.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.