Promocja T-Mobile: Doładowania większe aż do 20%

Opublikowano: 2014-09-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy

news-tmobile-20extra
Przez dwa tygodnie będzie można zyskiwać do 20 proc. więcej za doładowania dzięki nowej promocji T-Mobile, którą ogłoszono 1 września. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy ofert T-Mobile i Heyah na kartę.

 Jak to działa: W okresie promocji trzeba doładować konto kwotą przynajmniej 10 zł
Bonus: Do 20 proc. doładowania
Dla taryf Happy, Hot, Tak Tak Hot, Nowy Tak Tak bonus jest dopisywany do konta. Można go bezterminowo wykorzystać na dowolne usługi.
Dla taryf Dniówka i Frii bonus dodawany w postaci Ekstra Złotówek. Do wykorzystania na połączenia głosowe, wideo a także SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Termin ważności środków wynosi 30 dni.
Dla taryf Nowa Heyah i Pakietowa bonus dodawany w postaci Ekstra Złotówek. Do wykorzystania na SMS-y, MMS-y, nie pakietową transmisję danych oraz połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Termin ważności środków wynosi 30 dni.

Doładowanie 10 – 19 zł   bonus 2 zł (Ekstra Złotówki)
Doładowanie 20 – 29 zł   bonus 4 zł (Ekstra Złotówki)
Doładowanie 30 – 49 zł   bonus 6 zł (Ekstra Złotówki)
Doładowanie 50 – 99 zł   bonus 10 zł (Ekstra Złotówki)
Doładowanie 100 – 500 zł   bonus 20 zł (Ekstra Złotówki)

Ważność: Do 14.09.2014 r.
Czas oczekiwania: Środki zostaną doliczone do konta w maksymalnym terminie do 48 godzin
Warunek: Trzeba doładować konto za pośrednictwem banku, przez bankomat, aplikację MiBOA, przez www.doladowania.t-mobile.pl, www.doladuj.heyah.pl, www.blue.pl lub z telefonu abonamentowego w T-Mobile
Jak skorzystać: Trzeba doładować konto za pomocą jednej z podanych metod
Dotyczy abonentów: T-Mobile i Heyah na kartę
Uwagi: Minimalna kwota doładowania to 10 zł, Ekstra Złotówki są rozliczane przed kwotą znajdującą się na koncie, a sam bonus nie przedłuża ważności konta. Z promocji można korzystać wielokrotnie.
Więcej informacji na: Regulamin promocji

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.