Promocja T-Mobile: Ekstra Złotówki za doładowanie i gratisowa paczka Internetu

Opublikowano: 2015-11-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy

promocja-tmobile-podwojne_doladowanie-1T-Mobile uruchomił trwającą do końca roku promocję, w której wszyscy nowi i obecni użytkownicy oferty prepaid otrzymują bonus w postaci Ekstra Złotówek za każde doładowanie kwotą od 10 zł. Ponadto, na próbę przyznawany jest pakiet danych 50 lub 250 MB.

Dla kogo: Dla użytkowników T-Mobile na kartę, korzystających z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, Hot oraz Frii.
Jak to działa: Aby skorzystać z oferty, wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80804, a po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej dołączenie do promocji – doładować konto jednorazowo za 10 zł lub więcej w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia otrzymania SMS-a, a operator podwoi kwotę zasilenia (maksymalnie do 150 zł).
Ważność: od 3 listopada do 31 grudnia 2015 roku.
Uwaga: Użytkownicy taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz Hot otrzymują pakiet internetowy 50 MB na próbę na 5 dni, a następnie za 5 złotych na każde 30 dni. Osoby korzystające z taryfy Frii dostają natomiast Internet 250 MB na próbę na 5 dni, który następnie będzie kosztować 6 złotych na każde 30 dni. Włączenie pakietów następuje w dniach od 3 do 5 listopada.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Podwójne doładowanie” dla obecnych i nowych użytkowników T-Mobile na kartę.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.