Promocja T-Mobile: Gratisowe gigabajty po doładowaniach

Opublikowano: 2016-01-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy #Internet mobilny

promocja-tmobile-internet-gratis-1W ofercie na kartę T-Mobile pojawiła się promocja, dzięki której za każde doładowanie konta jednorazową kwotą minimum 10 zł można otrzymać dodatkowy 1 GB Internetu.

Dla kogo: Promocja przeznaczona dla użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii i posiadających na swoim koncie aktywną ofertę „Internet STRONG LTE”. Pozostali użytkownicy mogą skorzystać z promocji po aktywacji dowolnego pakietu danych „Internet STRONG LTE” lub po aktywacji pakietu startowego Internet na kartę w T-Mobile „1GB na start i każdy następny 1 GB za 5 zł”.
Jak to działa: Polega na darmowym przyznawaniu użytkownikom 1 GB danych, po doładowaniu konta jednorazową kwotą minimum 10 zł. Maksymalnie można otrzymać 12 GB po 12-stu doładowania konta wykonanych w terminie obowiązywania promocji.
Ważność: Do 31 grudnia 2016 roku.
Uwaga: Ilość dostępnych danych można na bieżąco kontrolować, wpisując w telefonie kod *140*709#.
Więcej informacji: Regulamin promocji „12 GB gratis po doładowaniach”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.