Promocja T-Mobile: HTC Desire 620 z kuponem na modne trampki

Opublikowano: 2015-08-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #telefony / urządzenia

promocja-tmobile-trampki_converse-rabatW sklepie internetowym T-Mobile pojawiła się nowa promocja – teraz każdy, kto zakupi w ten sposób smartfon HTC Desire 620, otrzyma rabat w wysokości 70 zł na zakup trampek Converse.

Kupując HTC Desire 620 za pośrednictwem strony www.t-mobile.pl w ramach abonamentu za 49.99 zł miesięcznie, a następnie dokonując rejestracji na stronie, po pozytywnej weryfikacji przyznawany jest drogą mailową dedykowany kod, który można wykorzystać przy zakupie spersonalizowanej pary trampek firmy Converse. Rabat 70 zł obowiązuje w sklepie www.kolorowetrampki.pl.

Promocja trwa od 20 sierpnia do wyczerpania kodów promocyjnych. Szczegóły promocji oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod tym adresem.

 

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.