Promocja T-Mobile: Internet mobilny LTE 4G w pakiecie blueconnect

Opublikowano: 2014-12-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-tmobile-internet-blueconnectW sieci T-Mobile pojawiła się nowa promocja, dzięki której abonent może kupić usługę blueconnect w obniżonej cenie.

promocja-tmobile-pakiet-blueconnect

Dla kogo: Z oferty może skorzystać każdy abonent sieci T-Mobile, który posiada obecnie taryfę „data” lub taryfę „blueconnect”.
Jak to działa: Przy skorzystaniu z jednej z dostępnych ofert należy zawrzeć aneks do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, przedłużający okres obowiązywania umowy na kolejne 12 lub 24 miesiące.
Ważność: Oferta jest ważna od dnia 25.12.2014 r. do dnia 27.02.2015 r.
Uwaga: Abonent ma możliwość zamówić dodatkową usługę „blueconnect noc” za cenę 9.08 zł z VAT miesięcznie. Opłata obowiązywać będzie przez cały czas trwania umowy lub do chwili wyłączenia usługi przez abonenta.
Uwaga: W ramach oferty usługa LTE jest aktywowana automatycznie i nie ma możliwości jej dezaktywacji.
Więcej informacji: Regulamin oferty promocyjnej „Internet mobilny LTE 4G dla ciebie i rodziny – Pakiet usług blueconnect”.

 

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.