Promocja T-Mobile: Pół roku abonamentu z telefonem za 1 zł

Opublikowano: 2016-04-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #abonamenty

promocja-tmobile-abonament-1Od 6 kwietnia w sklepie internetowym T-Mobile dostępna jest promocja, w ramach której nowi i przenoszący numer klienci za pierwsze 6 miesięcy abonamentu zapłacą 1 zł.

W okresie od 6 do 17 kwietnia T-Mobile proponuje nowym klientom, przenoszącym numer z innej sieci oraz przechodzącym z oferty na kartę, abonament za symboliczną złotówkę miesięcznie. We wszystkich taryfach otrzymuje się nielimitowane rozmowy do krajowych sieci komórkowych i na numery stacjonarne, jak również pakiet 100 000 SMS/MMS-ów. Do tego pakiet Internetu o wielkości do 10 GB oraz od 30 do 120 minut do wykorzystania w roamingu UE. Wszystko to przy umowie na 24 miesiące.

W ramach promocji klienci wszystkich taryf otrzymają Nawigację T-Mobile oraz Radio Internetowe na cały okres trwania umowy, całkowicie bezpłatnie i bez zużywania pakietów danych. W taryfach Max, Max+ i Premium+ można bezpłatnie korzystać z usługi Tidal – bez naliczania transferu z dostępnego pakietu danych.

Więcej informacji:

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.