Promocja T-Mobile: Turbodoładowanie na święta

Opublikowano: 2014-12-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-tmobile-doładowanie1Sieć T-Mobile wprowadziła świąteczna promocję dla użytkowników ofert na kartę. Doładowując konto kwotą minimum 25 zł klient otrzyma określony bonus w postaci dodatkowych złotówek.

promocja-tmobile-doładowanieDla kogo: Oferta przeznaczona dla użytkowników ofert Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot.
Jak to działa: Aby skorzystać z promocji, należy w czasie jej trwania wysłać SMS aktywacyjny o treści TAK na numer 80404, a następnie doładować konto kwotą o wartości minimum 25 zł.
Ważność: Promocja obowiązuje od 1 do 21 grudnia 2014 roku.
Uwaga: Przyznany bonus jest ważny przez 14 dni od momentu jego otrzymania.
Uwaga: Kwota promocyjnego doładowania jest rozliczana przed zgromadzonymi na koncie środkami.
Uwaga: Bonus nie może zostać wykorzystany na numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming, pakietową transmisję danych oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Turbodoładowanie na święta” w T-Mobile na kartę.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.