Promocja T-Mobile: Turbodoładowanie w T-Mobile i Heyah

Opublikowano: 2015-01-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

img-tmobile-money-1Kolejna odsłona Turbodoładowania przeznaczona dla użytkowników ofert na kartę T-Mobile i Heyah. Doładowując konto określoną kwotą (minimum 5 zł) klient otrzyma określony bonus w postaci dodatkowych złotówek.

promocja-tmobile-turbodoładowanie

Środki przyznane w ramach bonusu:
W przypadku taryf Frii, Happy, Hot, Tak Tak Hot i Nowy Tak Tak  zostaną dodane w formie „Złotówek” i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
– W przypadku taryfy Dniówka zostaną dodane w formie „Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
– W przypadku taryf Nowa Heyah i Pakietowa zostaną dodane w formie ”Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na krajowe SMS-y, MMS-y, nie pakietową transmisję danych oraz połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta Klienta.

Dla kogo: Dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah na kartę.
Jak to działa: Wystarczy doładować elektronicznie konto u konsultanta w punkcie sprzedaży lub online przez stronę www.doladowania.t-mobile.pl oraz www.doladuj.heyah.pl.
Ważność: Oferta jest ważna do 28 stycznia 2015 roku.
Uwaga: Z promocji można skorzystać wielokrotnie.
Uwaga: Złotówki/Ekstra Złotówki przyznane w ramach bonusu rozliczane są w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą i nie powodują przedłużenia ważności konta, a także nie są premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.