Promocja T-Mobile: Zestaw dla Ambasadora

Opublikowano: 2014-12-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy #telefony / urządzenia

promocja-tmobile-telefony1W ramach oferty promocyjnej przeznaczonej dla wybranych użytkowników T-Mobile na Kartę i Heyah na kartę operator przygotował cały szereg starszych modeli telefonów w atrakcyjnych cenach.

promocja-tmobile-telefony

Dla kogo: Dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah na kartę
Jak to działa: Należy otrzymać od operatora wiadomość SMS zapraszającą do skorzystania z oferty. Następnie trzeba przystąpić do niej poprzez zalogowanie się na stronę internetową (podaną w SMS), która jest dedykowana dla tej oferty. Za jej pośrednictwem można skorzystać z promocji i zakupić wybrany zestaw składający się z telefonu i pakietu startowego.
Ważność: Oferta jest ważna od 19.12.2014 r. do 15.01.2015 r. lub do wyczerpania zapasów.
Uwaga: Wraz z telefonem wymienionym w tabeli należy zakupić starter T-Mobile na kartę Frii „Wybierz, co lubisz”, którego koszt wynosi 4.99 zł.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Zestaw dla ambasadora” dla użytkowników T-Mobile na kartę.
Regulamin promocji „Zestaw dla ambasadora” dla użytkowników Heyah na kartę.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.