Promocja Virgin Mobile: 1 GB za 2 zł

Opublikowano: 2015-11-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-virgin_mobile-freemium-internetVirgin Mobile uatrakcyjnił pakiet #Freemium i wprowadził promocję, w której 1 GB transferu danych kosztuje jedynie 2 zł.

Pakiet 1 GB za 2 zł to początek kilku promocji, z których będą mogli skorzystać klienci Virgin Mobile w ramach nowej oferty #Freemium. Obecnie wprowadzona promocja trwa od 2 do 22 listopada bieżącego roku.

#Freemium, które Virgin Mobile wprowadził w połowie października, jest połączeniem całkowicie darmowego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Bez żadnych opłat i umowy. Pakiet jest ważny co 30 dni i odnawia się co miesiąc. Więcej szczegółów tutaj.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.