Promocja Virgin Mobile: 1 GB za 2 zł

Opublikowano: 2016-01-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #prepaidy #Internet mobilny

promocja-virgin_mobile-pakiet-internetVirgin Mobile wprowadza od dziś kolejną promocję w darmowym pakiecie #Freemium i oferuje 1 GB Internetu za 2 zł.

Z nowej propozycji operatora można skorzystać od 11 do 24 stycznia 2015 roku. Jego aktywacji można dokonać za pomocą aplikacji Virgin Mobile, poprzez stronę internetową www.virginmobile.pl/oferta/freemium lub kodem *222*000*3*1#.

Pakiet #Freemium w podstawowej wersji obejmuje 300 MB transferu danych z maksymalną prędkością LTE, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów do wszystkich sieci – bez żadnych opłat i bez umowy. Jest ważny przez 30 dni i odnawia się automatycznie co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego pakietu, użytkownicy mogą zdecydować się na jedną z opcji dodatkowych za #PółDarmo, do których zalicza się właśnie pakiet 1 GB Internetu za 2 zł.

Z oferty #Freemium mogą korzystać zarówno obecni klienci operatora, jak i osoby, które zdecydują się na kartę SIM lub przeniosą swój numer do Virgin Mobile.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.