Promocja Virgin Mobile: Bony rabatowe na pakiety

Opublikowano: 2015-12-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-virgin_mobile-groupon-znizkaVirgin Mobile rozpoczął współpracę z popularnym serwisem zakupów grupowych – Groupon – i przygotował ofertę „#DlaMnieSuperx6”, którą można aktywować w promocyjnej cenie po zakupie vouchera.

Virgin Mobile zaprezentował pakiet w ofercie bez umowy „DlaMnieSuperx6”, dając w nim nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 10 GB Internetu, które automatycznie będą się odnawiały przez 6 miesięcy od daty aktywacji. Dzięki voucherowi zakupionemu na stronie www.groupon.pl za jedyne 9 zł, można zaoszczędzić 50% standardowej ceny pakietu. Koszt sześciomiesięcznego abonamentu z kodem rabatowym wynosi 177 zł zamiast standardowych 354 zł.

Vouchery będą dostępne na portalu Groupon do 31 grudnia 2015 roku i należy z nich skorzystać do 29 lutego 2016 roku. Oferta przeznaczona jest dla nowych i aktualnych klientów Virgin Mobile, jak również dla tych, którzy zamierzają przenieść numer od innego operatora. Więcej informacji tutaj.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.