Promocja Virgin Mobile: Mikołajki w Virgin

Opublikowano: 2014-12-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-virginmobile-mikołajki1Z okazji Mikołajek Virgin Mobile przygotowało specjalną prezent dla swoich klientów. W ciągu najbliższych dni pakiet #PełenLuz można otrzymać za jedyne 1 zł.

Dla kogo: Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup specjalnego startera Virgin Mobile
Jak to działa: Aby skorzystać z oferty należy zakupić promocyjny starter za pośrednictwem sklepu internetowego Virgin Mobile Polska i dokonać płatności przy użyciu serwisu PayPal. Pakiet zostaje aktywowany w ciągu 24 godzin.
Ważność: Promocja trwa od 1 do 8 grudnia 2014 roku lub do wyczerpania zapasów.
Uwaga: Opłata za promocyjny zestaw startowy wynosi 1 zł.
Uwaga: W pakiecie nie jest pobierany transfer danych za korzystanie z Facebooka, Messengera, Gadu Gadu, Ask.fm oraz aplikacji klubu Virgin.
Uwaga: W skład promocyjnego startera wchodzi karta SIM/USIM ze stanem konta w wysokości 10 zł oraz pakiet #PełenLuz, składający się z 2 GB Internetu, nielimitowanych SMS-ów oraz 100 minut do wszystkich sieci.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Mikołajki w Virgin – promocja nad promocje”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.