Promocja Virgin Mobile: No limit i 10 GB Internetu w niższej cenie

Opublikowano: 2016-02-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-virgin_mobile-groupon-znizkaOd 10 lutego ofertę #DlaMnieSuper na 6 miesięcy można aktywować w promocyjnej cenie, po zakupie vouchera na Groupon.pl.

#DlaMnieSuper to jeden z pakietów Virgin Mobile w ofercie bez umowy, który obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 10 GB Internetu. Dzięki współpracy z Grouponem, będzie on dostepny w promocyjnej cenie na pół roku. W jego ramach pakiety #DlaMnieSuperx6 będą odnawiały się automatycznie przez 6 miesięcy. Voucher za 9 złotych dostępny na Groupon.pl umożliwia zakup pakietu #DlaMnieSuperx6 za połowę standardowej ceny – koszt półrocznego abonamentu wraz z kodem rabatowym to 177 złotych (29.5 zł miesięcznie) zamiast 354 złotych poza promocją.

Oferta będzie dostępna do 2 marca 2016 roku. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci, a także osoby przenoszące numer z innej sieci. Warunkiem udziału jest wykorzystanie promocyjnego vouchera Groupon do 20.03.2016 roku. Więcej informacji o ofercie tutaj.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.