Promocja Virgin Mobile: Profity dla posiadaczy konta w Eurobanku

Opublikowano: 2016-10-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-virginmobile-eurobankVirgin Mobile we współpracy z Eurobankiem rusza z nową promocją, w której abonenci operatora mogą zyskać 240 złotych przez rok.

Oferta skierowana jest do wszystkich klientów Virgin Mobile – zarówno obecnych, jak i nowych oraz przenoszących numer. Polega na comiesięcznym zwrocie 20 złotych za usługi operatora, prosto na konto użytkownika w Eurobanku. Adresatami promocji są osoby, które nie posiadały i nie były współposiadaczami konta Eurobank w okresie minimum 12 miesięcy przed wzięciem udziału w akcji.

Aby otrzymać 20 złotych miesięcznie przez rok, należy do 31 marca 2017 r. otworzyć na promocyjnych warunkach konto w Eurobanku w pakiecie Active lub Prestige za pomocą formularza na stronie www.konto-eurobank.pl/virgin, a następnie, korzystając ze swojej nowej karty debetowej, wykonywać co najmniej trzy transakcje miesięcznie na łączną kwotę minimum 50 złotych. Warunkiem udziału w promocji jest także comiesięcznie doładowywanie konta w Virgin Mobile na kwotę minimum 19 złotych za pośrednictwem konta Eurobank (w tym również płatności PayU i Bluemedia).

W przypadku użytkowników korzystających z pakietu #PełenLuz za 19 złotych, zwrot pozwala całkowicie zniwelować opłaty za telefon. W przypadku pakietu #BezLimitu z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i 7 GB Internetu, można w ten sposób obniżyć miesięczne koszty do 9 złotych.

Dodatkowo, Virgin Mobile przygotował ofertę dla abonentów, którzy posiadają już konto w Eurobanku. Mogą oni zyskać 50% zniżki na pakiet #DlaMnieSuper na 6 miesięcy. Wystarczy znaleźć go na stronie www.virginmobile.pl/oferty i podczas zakupu startera lub aktywacji pakietu wpisać kod rabatowy otrzymany od Eurobanku.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.