Promocja Virgin Mobile: Więcej Internetu dla wiernych klientów

Opublikowano: 2016-03-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #prepaidy #Internet mobilny

promocja-virgin_mobile-gigabajtyW ramach nowej promocji Virgin Mobile, lojalni użytkownicy mogą otrzymać dodatkowe paczki Internetu. Do zgarnięcia jest nawet 3 GB w prezencie.

Promocja wystartowała 16 marca i potrwa do odwołania. Warunkiem skorzystania z niej jest zakup przynajmniej 6 dowolnych, miesięcznych pakietów. Oznacza to, że gratisowy pakiet danych zostanie przyznany po minimum pół roku stałego korzystania z usług Virgin Mobile. Bonus wymaga jednokrotnej aktywacji za pomocą kodu *222*222# i odnawia się co miesiąc, dla danej oferty 3w1.

W przypadku pakietu #PełenLuz za 19 złotych będzie to dodatkowe 500 MB (łącznie 2.5 GB), w ofercie #BezLimitu za 29 złotych gratisowy 1 GB (łącznie 5 GB), w pakiecie #Najlepiej 2 GB w prezencie, a dla pakietu #DlaMnieSuper za 59 złotych 3 GB ekstra, co daje łącznie 13 GB Internetu na stałe.

Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.