Promocje Nju Mobile: 2 GB gratis i bon na paliwo

Opublikowano: 2015-07-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-nju_mobile-2gb-starterW Nju Mobile pojawiły się dwie nowe promocje. Jedna skierowana jest do klientów, którzy zakupią ofertę Nju z rachunkiem – w zamian otrzymają bon na paliwo o wartości 60 zł. Druga zaś dotyczy Nju na kartę i starterów, po aktywacji których przyznawane jest 2 GB Internetu.

„Bonus 2 GB na start” to promocja dla nowych abonentów oferty Nju na kartę, którzy w czasie jej obowiązywania zakupią jeden z promocyjnych starterów o wartości 5 lub 20 zł. Promocyjne startery 5 zł dostępne są w punktach sprzedaży oferujących ofertę Nju na kartę. Startery 20 zł dostępne są na stronie internetowej www.njumobile.pl. Promocyjne startery oznaczone są w sposób informujący o bonusie. Za ich aktywację otrzymuje się waży 10 dni, jednorazowy pakiet danych o wielkości 2 GB, do wykorzystania na połączenia z Internetem w kraju. Bonus przyznawany jest automatycznie, najpóźniej w ciągu 24 godzin od aktywacji startera. Promocja obowiązuje od 27.07.2015 roku do odwołania lub wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji „Bonus 2 GB na start”.

Promocja „VITAY w nju mobile” skierowana jest do osób zawierających umowę w ofercie Nju z rachunkiem. Po spełneniu jej warunków, otrzymuje się kod promocyjny na paliwo o wartości 60 zł. Promocja dostępna jest dla obecnych, jak i nowych klientów operatora. Może z niej skorzystać wyłącznie klient indywidualny. Aby uzyskać bon, należy złożyć zamówienie na stronie internetowej www.njumobile,pl, wybierając plan taryfowy nju buzz, a następnie zawrzeć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas nieokreślony. Potem należy zarejestrować numer złożonego zamówienia w tym miejscu. Po miesiącu od aktywacji numeru, dostaje się e-maila z kodem, który uprawnia do naliczenia na konto w Programie VITAY 13 600 punktów VITAY. Naliczone punkty można następnie wykorzystać na odbiór rabatu paliwowego w wysokości 60 zł brutto. Rabat zostanie przyznany uczestników wyłącznie w przypadku jednoczesnego dokonania zakupu paliwa o wartości 120 zł brutto.

Regulamin promocji „VITAY w nju mobile”.

Źródło: Nju Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.