Promocje Virgin Mobile: Bonus za doładowanie przez PayPal i dodatkowe GB transferu

Opublikowano: 2015-06-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #Internet mobilny

news-virgin-mobileW Virgin Mobile ruszyły dwie nowe promocje. Jedna z nich umożliwia otrzymanie jednorazowego doładowania w wysokości 50% kwoty zasilenia, druga natomiast odnosi się do pakietów Internetu – operator dodaje do pakietu #BezLimitu aż 3 GB transferu gratis.

Pierwsza promocja, czyli „Doładuj się z PayPal” uprawnia do otrzymania bonusowych 50% więcej za doładowanie zrealizowane za pośrednictwem strony internetowej Virgin Mobile Polska, przy wyborze operatora płatności PayPal (po zalogowaniu się na konto w serwisie Klub Virgin należy wybrać opcję „Doładuj”, a następnie „Zapłać z PayPal”). W celu realizacji płatności za doładowanie za pośrednictwem PayPal konieczne jest posiadanie konta w tym serwisie z przypisaną kartą płatniczą oraz akceptacja regulaminu PayPal. Dla jednego numeru telefonu skorzystanie z promocji jest możliwe tylko jeden raz. Oferta dotyczy wszystkich doładowań nie mniejszych niż 5 zł. Można z niej skorzystać w dnia 1-30 czerwca 2015 roku.

Regulamin promocji „Doładuj się z PayPal”.

„Promocja Wakacyjna” to z kolei oferta w ramach której sieć Virgin Mobile dodaje do jednego z pakietów #Wszystko 3 GB gratisowego transferu danych. Promocja skierowana jest do osób korzystających z taryfy #BezLimitu, kosztującej 29 zł i ważnej przez 30 dni. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z 2 GB szybkiego Internetu, natomiast przez wakacje będzie to 5 GB. Pozostałe usługi z pakietu pozostają niezmienne – nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz darmowy dostęp (nie naliczający transmisji danych) do aplikacji Facebook, Twitter, Messenger, Gadu-Gadu, Ask.fm i Klub Virgin. Oferta obowiązuje od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku.

Regulamin promocji „Promocja Wakacyjna”.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.