Przedsprzedaż Galaxy S7/S7 Edge przerosła oczekiwania Samsunga

Opublikowano: 2016-03-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-galaxy-s7-1Szef mobilnego oddziału Samsunga pochwalił się, że zamówienia przedpremierowe na Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge są lepsze od zakładanych. Szykuje się rekord?

Według nieoficjalnych raportów, nowe flagowce Samsunga cieszą się sporą popularnością. Co ciekawe, Eldar Murtazin z rosyjskiego serwisu Mobile Review podał, że aż 64% klientów zdecydowało się na kupno modelu Galaxy S7 Edge. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie z samej góry, że przedsprzedaż „S-siódemek” idzie lepiej niż przypuszczano.

Koh Dong-jin, prezydent Samsung Mobile, nie wyjawił co prawda ile egzemplarzy zostało zamówionych od momentu startu przedsprzedaży (22 lutego), ale nieco światła rzucają koreańskie media. Według nich Samsung planuje wyprodukować do kwietnia ponad 17 milionów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, mając nadzieję na pobicie rekordu ustanowionego przez duo Galaxy S6/S6 Edge, które w pierwszych trzech miesiącach dostępności sprzedały się w nakładzie 15.8 miliona sztuk.

Nowe smartfony Samsunga trafią na półki sklepowe już 11 marca w 60 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Źródło: GSMArena, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.