Przedsprzedaż iPhone-ów 6S i 6S Plus nie zaskakuje. Smartfony cieszą się sporym zainteresowaniem

Opublikowano: 2015-09-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-apple-iphone6s-6splus-1Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości, że nowe iPhone’y okażą się sukcesem, najnowsze informacje powinny rozwiać je raz na zawsze. W niektórych krajach urządzenia wyprzedały się w mniej niż 24 godziny od startu przedsprzedaży, z kolei wyjątkową popularnością cieszą się modele w kolorze różowego złota.

Popyt na iPhone’y 6S i 6S Plus jest tak duży, że część konsumentów, która zwlekała ze złożeniem swojego zamówienia, teraz będzie musiała poczekać dodatkowe, minimum 2 tygodnie na dostarczenie produktu. Pierwsi szczęśliwci mogą natomiast liczyć, że ich smartfony zostaną dostarczone planowo, czyli 25 września. Klienci, którzy skorzystali z oferty przedsprzedażowej, w większości wybierali wariant kolorystyczny Rose Gold, czyli różowe złoto – widać więc, że nowy kolor był strzałem w dziesiątkę.

Jako przykład można podać Kanadę, gdzie iPhone’y 6S w tej wersji i z 64 oraz 128 GB wbudowanej pamięci są jedynymi, które trudno będzie dostać w dniu premiery. W Chinach z kolei wszystkie modele smartfona z pierwszej partii zostały wyprzedane i kolejni chętni muszą poczekać od 3-4 tygodni na dostarczenie produktu. Najbardziej zaskakująca okazała się przedsprzedaż w Hong Kongu – nowe iPhone’y schodzą tam jak ciepłe bułeczki i w mniej niż godzinę od rozpoczęcia przyjmowania zamówień, stały się zupełnie niedostępne, a przewidywany czas dostawy wynosi aktualnie nawet do 6 tygodni.

Źródło: Apple Insider

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.