Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w sieci T-Mobile

Opublikowano: 2015-03-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-galaxys6-galaxys6edgeT-Mobile Polska, jako pierwszy operator na polskim rynku, rozpoczyna przedsprzedaż najnowszych smartfonów z rodziny Samsung Galaxy. Już od dziś, 20 marca, będzie można je zamówić za pośrednictwem strony www.t-mobile.pl.

Z oferty przedsprzedażowej mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Urządzenia w ofercie rynku prywatnego dostępne są już od 1219 zł (SGS6) i 1739 zł (SGS6 Edge) w taryfie Jump Max za 129. 99 zł. Klienci biznesowi wybierający taryfy Jump! proFirma mogą z kolei nabyć urządzenia w cenie od 487 zł (SGS6) i 812 zł (SGS6 Edge) w taryfie Jump! proFimar XXL.

Dla klientów indywidalnych

Dla klientów indywidualnych

Dla klientów biznesowych

Dla klientów biznesowych

Dodatkowo, do każdego z tych telefonów, w ramach przedsprzedaży operator przygotował prezent – usługę Bezpieczne Urządzenie chroniącą przed skutkami kradzieży i uszkodzenia sprzętu oraz nieuprawnionego użycia karty SIM. Usługa będzie bezpłatna przez cały okres obowiązywania umowy.

Zamówienia złożone w przedsprzedaży będą realizowane począwszy od dnia 17 kwietnia 2015 roku.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.