Przedsprzedaż Sony Xperia X w Polsce

Opublikowano: 2016-05-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-xperia-x-1Do sprzedaży w sieciach handlowych w Polsce trafiły smartfony Sony Xperia XA, Xperia X oraz Xperia Performance. Ich wprowadzeniu towarzyszy akcja promocyjna, dzięki której klienci, którzy do 29 maja zakupią Xperię X, otrzymają voucher na jedną z ponad 60 atrakcji.

 Ceny nowych smartfonów Sony przedstawiają się następująco:

  • Sony Xperia XA – 1299 złotych
  • Sony Xperia X – 2599 złotych
  • Sony Xperia X Performance – 3099 złotych

Sony Xperię X można kupić w przedsprzedaży w sklepach i sieciach handlowych: Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet, Sferis, 4 CV, Komputronik, Sony Centre, eshopie Sony Mobile, X-kom, Morele.net oraz M-point. Wkrótce model ten pojawi się również w sieciach Plus, T-Mobile i Play. Smartfony Xperia XA i Xperia X Performance są natomiast dostępne tylko w sklepie internetowym Sony Mobile.

news-sony-xperia-x-1

Dodatkowo, przy zakupie modelu Xperia X w terminie do 29 maja, klienci otrzymają specjalny voucher od Sony – numer rezerwacyjny w kopercie dołączonej do opakowania. Następnie należy do 31 sierpnia zarejestrować go na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/sonyxperia. Otwiera to drogę do grupy 62 wyselekcjonowanych przez Sony atrakcji, m.in. przejażdżki czołgiem T-55, spływu kajakowego, masażu tajskiego i uczty dla dwóch osób.

Więcej na temat samych smartfonów przeczytać można w tym miejscu.

Źródło: Sony

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.