Przelew SMS znów w Orange

Opublikowano: 2016-10-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-przelewPo ponad 3 latach od wyłączenia powraca usługa „Przelew SMS” w Orange, dzięki której można przesłać pieniądze z jednego numeru prepaid na drugi.

Przelew SMS jest dostępny dla abonentów Orange na kartę (z wyłączeniem ofert Zetafon i Minutofon), którzy mają co najmniej 31 dni stażu w sieci i wykonali choć jedno doładowanie na kwotę min. 10 zł. W ramach usługi dostępne są dwa rodzaje przelewów – jednorazowe i cykliczne.

Jednorazowy:

  • Pozwala raz dziennie przekazać na konto główne odbiorcy kwotę od 1 do 5 zł i wykonać maksymalnie 10 przelewów w miesiącu na łączną kwotę 50 zł.
  • Odbiorca w celu otrzymania środków od przekazującego powinien wysłać SMS-a pod numer 316 (koszt 0 zł), w treści wpisując słowo PRZELEJ, kwotę oraz numer telefonu przekazującego (np. PRZELEJ 2 501100100). Za każdym razem odbiorca musi potwierdzić, że podaje numer telefonu za zgodą i wiedzą przekazującego, wysyłając bezpłatny SMS na numer 316 o treści POTWIERDZAM.
  • Przekazujący wyraża zgodę na przekazanie środków wysyłając SMS pod numer 316 (koszt 20 gr), w treści wpisując słowo DOLADUJ oraz kwotę i numer telefonu odbiorcy (np. DOLADUJ 2 501100100).

Cykliczny:

  • Przekazujący może ustawić automatyczne przekazanie środków odbiorcy co 7, 14, 21 lub 30 dni. Przelew może być ustawiony tylko dla jednego numeru telefonu.
  • Usługę włącza się SMS-em pod numer 316 (koszt 20 gr), w treści wpisując słowo REGULAR, numer telefonu odbiorcy, kwotę środków i informacje o częstotliwości ich przekazywania (np. REGULAR 501100100 5 14).
  • Cykliczne przekazywanie środków można wyłączyć SMS-em pod numer 316 o treści STOP REGULAR.
  • W miesiącu można wykonać maksymalnie 5 przelewów cyklicznych na łączną kwotę 25 zł. Wartość każdego przelewu musi zawierać się w przedziale od 1 do 5 zł.

Więcej informacji: Regulamin usługi „Przelew SMS”.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.