Putinphone, czyli iPhone 6S zrobiony na rosyjską modłę

Opublikowano: 2015-10-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-putinphone-1Firma Caviar powróciła z kolejnym, przerobionym przez siebie smartfonem – jest nim nowa edycja zeszłorocznego, limitowanego modelu, inspirowanego postacią Władimira Putina.

Caviar, rosyjska firma trudniąca się wymyślaniem niecodziennych i bardzo drogich smartfonów, opartych na istniejących modelach, przygotowała nową propozycję o oficjalnej nazwie Caviar Ti Gold Supremo Putin <>, którą jednak znacznie łatwiej określić mianem Putinphone’a. Numer 63 nie jest zaś przypadkowy – jest to liczba dostępnych egzemplarzy smartfona oraz wiek obchodzącego urodziny 7 października prezydenta Rosji.

news-putinphone-2Urządzenie pod względem podzespołów będące iPhone’em 6S, z zewnątrz przyozdobione jest inkrustowaną złotem podobizną Władimira Putina, znajdującą się na tylnym panelu wykonanym z tytanu. Poniżej umieszczono również godło kraju, jak i kilka wersów rosyjskiego hymnu – wszystkie te elementy oraz zastosowana kolorystyka mają ponoć oddawać „ducha osoby, która nigdy się nie poddaje, jest silna, niepokonana i o niezłomnej woli”. Kupujący otrzymają ponadto „luksusowe”, drewniane opakowanie, a zainteresowani mogą też zakupić odpowiedni pokrowiec.

news-putinphone-3Cena smartfona w wersji 64 GB wynosi 3174 dolary, a wariant ze 128 GB wbudowanej pamięci kosztuje 3334 dolary.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.