Recenzja Apple iPad Air 2: Luksusowe powietrze

Opublikowano: 2015-01-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Apple

test-apple-ipadair2-1Od dłuższego czasu na rynku urządzeń mobilnych można zaobserwować pewien trend, objawiający się corocznym odświeżaniem tych samych produktów, nierzadko nadając im jedynie wyższą cyfrę w nazwie i nieznacznie polepszając ich parametry techniczne. Nieco inaczej wygląda to w przypadku Apple i jego tabletów. Teoretycznie niezmienne, ale rokrocznie zachwycające. Taki też jest najnowszy iPad Air 2.

Urządzenia kalifornijskiego producenta można poznać na odległość. Elegancka, rozpoznawalna stylistyka, estetyka wykonania, wzbudzający minimalistyczny styl. Tym wyróżniają się smartfony oraz tablety Apple i nie inaczej jest w przypadku najnowszego „dziecka” amerykańskiego giganta – iPada Air 2.

test-apple-ipadair2-2Tablet jest jeszcze cieńszy i lżejszy od swojego poprzednika, oferuje lepsze podzespoły, gwarantujące płynną, bezproblemową pracę systemu, a także świetny czytnik linii papilarnych i nie mniej spektakularny wyświetlacz. Wszystkie zalety urządzenia są nie do przecenienia, jednak i w tej beczce miodu znalazła się łyżka dziegciu. Słowem kluczem jest w tym przypadku „schematyczność”. Tablet nie różni się znacząco od swojego starszego brata, dodatkowo w niektórych aspektach powielając jego błędy.

Czy mimo to warto rozważyć zakup tego modelu? Czy zalety przyćmiewają wady? Na wszystkie nurtujące pytania odpowie przygotowana przez Teleguru obszerna recenzja Apple iPad Air 2.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.