Recenzja Apple iPhone 6 Plus: Duży, wielki, największy

Opublikowano: 2015-01-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Apple

test-apple-iphone6plus-1Obecnie prawie każdy producent ma w ofercie urządzenie, które rozmiarem swojego ekranu zaliczy się do grupy phabletów. Nie inaczej jest w przypadku Apple, który po raz pierwszy stworzył aż tak duży smartfon. Jednak wbrew pozorom, nie jest to tylko większy klon swojego flagowego produktu.

Świetne komponenty, znakomita wydajność, intuicyjny interfejs, doskonały czas pracy na baterii – liczbę zalet iPhone’a 6 Plus można mnożyć i mnożyć. To zdecydowanie rewelacyjne urządzenie, które dzięki zastosowaniu większego ekranu przenosi znane z podstawowej wersji smartfona rozwiązania na jeszcze wyższy poziom komfortu. Nie dla każdego będzie to jednak pozytywna cecha. Jeszcze wyższy koszt słuchawki może odstraszyć wielu potencjalnych nabywców, tak samo jak brak wodoodporności, która w tej klasie powinna być standardem.

Czy w tym przypadku większe znaczy lepsze? Czy zgodnie z nazwą urządzenia, należy je ocenić na plus? Teleguru zaprasza do szczegółowej, obnażającej wszelkie wady i zalety recenzji Apple iPhone’a 6 Plus.

Dla osób, które są zainteresowane nowym „jabłuszkiem”, ale niekoniecznie oczekują od smartfona tak wielkiego ekranu, Teleguru poleca zapoznać się z recenzją Apple iPhone 6.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.